Rúže ako ich nepoznáš! Zelený, žltý a modrý

Rúže menia farbu podľa Tvojho ph a vo výsledku je každý z nich unikátny presne tak ako Ty!

Prečo zázračný rúž?

Je to jednoduché, lepší názov pre náš jedinečný rúž snáď ani neexistuje. Tento, na prvý pohľad zelený, žltý alebo modrý rúž Ťa ľahko oklame, ale aj dostane. Samozrejme, v skutočnosti takej farby nie je. Hneď po nanesení na pery zmení svoju farbu na krásnu ružovú alebo fialovú podľa Tvojho pH, preto na každej z nás bude ružový odtieň skutočne unikátny.

Zázračný rúž

Jedinečnosť zázračného rúžu

Skús sa spýtať  maminy, tiet alebo babičiek na to, či o takomto rúži niekedy počuli.  Môžeš si byť takmer istá, že To odpovedia: „Samozrejme, takýto rúž sme používali pred dvadsiatimi – tridsiatimi rokmi…“. Áno, je to pravda, aj naše maminy alebo babičky takýto rúž poznali v dobe, keď na trhu výber rúžov, resp. odtieňov nebol skoro žiaden. O to väčšia senzácia to vtedy bola. Časom takéto rúže  v Anglicku používali aj teenegarky, ktoré chceli zaujať tým, že sa líčia zeleným rúžom, ale zároveň chceli ozvláštniť svoje denné líčenie. Dnes je tento rúž už skutočnou legendou a aktuálne najpredávanejším výrobkom od značky BarryM vôbec. Ženy z celého sveta si ho zamilovali práve pre jeho jedinečnosť.

Zázračný rúž

Unikátny rúž alebo perfektný podklad

A to najlepšie na tomto rúži ešte len prichádza! Rúž totiž možno použiť samostatne ako klasický rúž na pery s jemným ružovkastým tónom, ktorý Ti pery krásne hydratuje a vyživí vďaka svojmu zloženiu obohatenému o aloe vera. Okrem tohto využitia má však aj druhé. Možno ho použiť ako podklad pod rúž. Ako sama určite vieš, podkladových báz pod rúž na trhu veľa nie je. Aj práve preto sa tešíme, že Ti máme možnosť predstaviť tento multifunkčný rúž, ktorý hydratuje, ale zároveň vydrží až 8 hodín a to aj ako podklad pod rúžom na pery.