Rozhovor: @bernie_makeup

Mladá, talentovaná a zábavná Bernie make-up miluje! Denne inšpiruje tisíce žien svojim jedinečným rukopisom na Instagrame. Nášho Barry’s Angel sme sa spýtali na to, ako sa k líčeniu dostala, aj na to, aké s ním má plány.

Rozhovor @bernie_makeup
Rozhovor @bernie_makeup
Rozhovor @bernie_makeup

Dnes inšpiruješ svojimi líčeniami množstvo žien, učíš ich, ako sa správne líčiť. Ako si sa dostala k líčeniu Ty?

Mňa od malička fascinoval make-up. Vždy som sa veľmi tešila, keď ma napríklad niekedy nalíčila sestra. Hlbšie som sa do toho dostala po tom, ako som sledovala  beauty tutoriály na YouTube. Mojim veľkým vzorom je NikkieTutorials a práve sledovanie jej videí ma viac zatiahlo do tohto sveta :).

Robíš kurzy líčenia, ako ich vnímaš Ty a pre koho sú určené? Naučíš líčiť sa kohoľkoľvek?

Určené sú skôr pre začiatočníkov, keďže učím úplné základy. Takže pre každého, kto sa chce naučiť správne líčiť samého seba :).

Rozhovor @bernie_makeup
Rozhovor @bernie_makeup

Dostala si sa do TOP 10 FACE AWARDS CZ&SK 2018 k čomu Ti gratulujeme. Plánuješ sa tejto súťaže zúčastniť aj ďalší rok? Ako vnímaš túto výzvu?

Ďakujem veľmi pekne. Určite sa plánujem zapojiť znova. Už teraz rozmýšľam nad svojim vstupným videom, postupne dávam dokopy svoj tím ľudí, keďže to budúci rok chcem posunúť o level vyššie :). Ako vnímam túto výzvu ? Je to kopec srandy a kopec priestoru na sebarealizáciu. Táto súťaž je skvelá na ukázanie všetkej kreativity, keďže témy sa vždy dajú poňať akokoľvek :). 

Si známa najmä svojimi farebnými lookmi, no práve v súťaži si ukázala aj svoje druhé ja. Môžeme sa tešiť na niečo podobné v období Halloweenu?

Práve téma Vintage Dolls bola najväčšia výzva a „voodoo bábika“ bola až druhotný núdzový nápad. Som skôr „fairy“ ako „scary“. Ale určite jeden-dva looky na Halloween sa na mojom profile objavia :).

Tento rok končíš školu. Plánuješ pokračovať na vysokú, venovať sa líčeniu alebo máš nasmerované niekam úplne inam?

Chvalabohu :). Výšku naozaj neplánujem, nie som totiž „študijný typ“ :D. Plánujem sa rozvíjať práve v tomto „beauty svete“ :).

Bernie ďakujeme a držíme palce vo všetkom, čomu sa venuje! 🙂 A aby si nemala o inšpiráciu núdzu ani Ty, sleduj Bernie aj na Instagrame! 🙂