Brow wow! – akú silu má obočie

Vieš o tom, akú silu má obočie? Vieš, že práve ono ovplyvní Tvoj pohľad, ale aj celkový vzhľad? Nie? V takom prípade to treba rýchlo napraviť. V dnešnom článku sa budeš práve preto môcť dočítať o tom, ako si dokonalé obočie vyčarovať za pár minút v pohodlí domova.

Ako si vytvarovať obočie

Tvár bez obočia alebo s veľmi bledým, neviditeľným obočím vyzerá neúplne. Rovnako tomu je, ak je obočie nesprávne upravené. V minulosti sa tvar obočia menil. V 20. rokoch 20. storočia sa nosilo veľmi tenké a predĺžené, trendom sa stalo aj vytetované, nie tak celkom prirodzené obočie a slávu zožalo aj hrubšie, prirodzené obočie a lá Cara Delevingne. My v tom však máme jasno. Obočie musí byť vždy v prvom rade upravené a potom sa môžeme zamýšlať nad trendami.

Čo potrebuješ pre úpravu obočia za pár minút? Jediné, čo naozaj potrebuješ poznať je „zákon“ o tom, ako má správne obočie vyzerať. Teda, kde má začínať, kde má mať „striešku“, a kde má končiť. Ideálnou pomôckou je tento obrázok, ktorý to ideálne znázorňuje.

Ako maľovať obočie

Ako vybrať správnu farbu obočia

Potom, ako dáš svojmu obočiu perfektný tvar, potrebuje aj perfektnú farbu. Samozrejme, výber správnej farby pre Teba, teda k Tvojmu tónu pleti a vlasov je tiež dôležitý. Pokiaľ sa odvíjame len od farby vlasov, blondínkam pristanú bledšie až stredne tmavé farby. Brunetkám stredné až tmavé a čiernovláskam tie najtmavšie. Pokiaľ máš vlasy prefarbené, ideálne sa odvíjaj od Tvojej pôvodnej farby vlasov, tá Ti často pomôže pri výbere správneho odtieňu.

Ďalšou dôležitou vecou pri úprave obočia je správny výber produktu. My v BarryM ponúkame 3 druhy produktov, ktoré Ti pomôžu ku krásnemu obočiu.

Prvým produktom, ktorý na úpravu obočia ponúkame je ceruzka na obočie v dvoch odtieňoch. V svetlom a tmavom. Výhoda tejto ceruzky je práca s ňou, ktorá je naozaj jednoduchá. Pokiaľ ňou chceš Tvoje obočie zvýrazniť, jediné, čo musíš urobiť je nafarbiť obočie v smere rastu chĺpkov. Následne, aby obočie pôsobilo prirodzenejšie ho prečeš malou kefkou, ktorá je na opačnej strane ceruzky na obočie od BarryM a je hotovo!

Ceruzka na obočie

Druhým, veľmi obľúbeným produktom, ktorý na úpravu obočia ponúkame je mini set. Rovnako máme na výber dva odtiene, jeden svetlý a druhý tmavší. Tento set okrem samotných líčidiel obsahuje aj mini pinzetku a mini aplikátor. Vďaka tomuto baleniu máš všetko, čo potrebuješ po ruke. V troch jednoduchých krokoch tak vytvaruješ, zafarbíš a zafixuješ obočie.

Zvýrazňovač na obočie od Barry M

Posledným produktom, ktorý Ti predstavíme je zvýrazňovač obočia. Veľmi nás teší, že práve takýmto inovatívnym produktom sa môže BarryM popýšiť. Práve vďaka tomuto zvýrazňovaču dodáš Tvojmu obočiu aj perfektný tvar, ale aj perfektnú farbu. Pokiaľ si tmavší typ, jednoznačne Ti ho odporúčame vyskúšať.

Zvýrazňovač obočia

Náš tip:

pokiaľ chcete obočie opticky pozdvihnúť a otvoriť tak Váš pohľad, pod obočie naneste bledý očný tieň alebo rozjasňovač, uvidíte ako Vás ten rozdiel prekvapí. 🙂

Bude sa Ti páčiť