Ako na rozjasňovače

Aký rozjasňovač bude pre Teba tým pravým? Poradíme Ti ako si vybrať zo širokej ponuky žiarivých tekutých, krémových alebo púdrových rozjasňovačov.

Tekuté rozjasňovače

Najintenzívnejšie, najvýraznejšie a také, ktoré vidieť  aj z vesmíru! Také skutočne sú neskutočné tekuté rozjasňovače, ktorých pigment je naozaj unikátny svojou sýtosťou. A navyše, na to, aby tieto rozjasňovače zažiarili, nebudeš potrebovať žiaden podklad, stačí jedna kvapka a dokonalý výsledok je zaručený.

Krémové rozjasňovače

Na tvár a telo, na rozjasnenie lícnych kostí, pod obočie, na nos, nad pery, na dekolt a ramená – tam všade môžeš jednoducho aplikovať obľúbené krémové rozjasňovače. Práve ich jemné hodvábne zloženie umožňuje ľahkú a precíznu aplikáciu. A to najlepšie – vybrať si môžeš až zo štyroch žiarivých odtieňov.

Práškové rozjasňovače

A ak sa s make-upom rada vyhráš, máme tu niečo aj pre Teba! Paletky rozjasňovačov, z ktorých si môžeš vyberať hoci aj podľa nálady. Teplé, studené, aj holografické. Všetky vysokopigmentované odtiene, na aké si spomenieš nájdeš v púdrovom prevedení v paletkách Barry M!

Náš tip:

Rozjasňovač používaj ako posledný, až keď máš presne zadefinované, ako bude Tvoj make-up vyzerať. Takto zvolíš vždy ten správny odtieň a intenzitu pre dosiahnutie perfektného looku!