Test očných tieňov

 

Vyskúšala som tiež práškový očný tieň, odtieň č. 38 béžová, ktorým som bola doslova nadšená a hneď v prvý deň, ako som si ho naniesla, som si naň vyslúžila kompliment. Nanášala som ho štetcom, jemne som ho ním vklepkala do celého pohyblivého očného viečka. Potom stačilo použiť už len maskaru, no ak chcete, kľudne si nalíčte aj očnú linku. Vonkajší kútik oka môžete pre dramatickejší výraz zvýrazniť tmavším tieňom. Béžový očný tieň vašu tvár rozjasní a rozžiari.

 

 

 

 

 

 

 

Barry M cosmetics.

 

Ahojte holky. Dnes som si pre vás prichystala článok o kozmetike Barry M (klikni)
Barry M je módne najviac farebná dekoratívna kozmetická značka! V Británii má prvenstvo ako štýlová dekoratívna kozmetická firma. S viac ako 400 odtieňmi farieb a širokým sortimentom výrobkov, si naši zákazníci môžu vytvoriť požadovaný vzhľad do najmenších detailov. Na výber sú rôzne odtiene farieb na každú náladu alebo outfit! Barry M nesmie chýbať v žiadnom kozmetickom kufríku. Napriek tomu, že naše výrobky sú vysoko kvalitné, moderno-zábavné, sú aj cenovo dostupné.
O tejto značke som veľa nevedela, ale musím povedať, že ma milo prekvapili. Poslali mi na vyskúšanie 4 výrobky. Rúž, lesk a dva práškové očné tiene. A pribalený bola aj kvalitná nálepka, ktorú pribalia do každej zásielky. Balíček mi prišiel po dvoch dňoch! Čo ma tiež prekvapilo,pretože ja som netrpezlivý človek a balíky mne vždy prídu po 1-2 týždňoch, alebo na pošte na mňa zabudnú...no ale k veci.
 

Hodnotím 7/10.


Očné tiene:
Tiene nie sú v original obale, takže sa neľakajte. Dostala som odtieň svetlá brusnicová a červená (LINK). Ako môžte vidieť na hornej fotke, tak sú skvelo pigmentované!  Červená je matná a brusnicová s jemným shimmerom. Na spodnej fotke je líčenie s týmito dvoma tieňmi a so zlatou ceruzkou, ale je pekne vidieť aké sú pekné tie farby. Výdrž je celkom silná (od obeda do večera).  Cena 6,00€.
Hodnotím 10/10. Nemám čo vytknúť.
 
P.S. Určite to stojí za vyskúšanie, ak ste ešte nevyskúšali. 
Ja som veľmi milo prekvapená a hlavne spokojná :)

ÚvodÚvod

x

Je prázdny
pesia zona ocenenie produkty produkty produkty produkty produkty produkty netestované na zvieratách

Novinky emailom

Pripojte sa do nášho newselettera a buďte informovaní o novinkách a akciách.