Test rúžov na pery


Z rúžov na pery som si vybrala rúž v odtieni ružovo-marhuľová, č. 153. Ak ho nanesiete priamo, je veľmi výrazný, no môžete použiť aj technicku nanášania prstom, pričom docielite oveľa tlmenejší efekt. Rúž má veľmi príjemnú konzistenciu a textúru a kým vás bude zdobiť, vaše pery hydratovať.

 


 

 
Sezóna jar/leto 2011 sa vyznačuje tým, že v móde sú opäť krikľavé neónové farby (najväčší boom mali neónové farby v 80. rokoch). Pre rúže sú to farby ružovej, ružovooranžovej a oranžovej. V oblečení je prakticky jedno akú neónovú farbu zvolíte, avšak dbajte nato, aby Váš celý outfit nebol krikľavý. Stačí jedna výrazná vec. V make up-e všeobecne platí, buď zvýrazniť oči alebo ústa. Nikdy nie obe naraz! Môžete to spôsobiť efekt vulgárnosti.
 

 
K horúcim letným dňom som zvolila rúž od anglickej značky Barry M, ktorá hlása motto: "Sme najfarebnejšia kozmetika!" Po zhliadnutí všetkých výrobkov budete určite súhlasiť. Barry M je ocenenou značkou a stala sa aj vedúcou firmou na domácom trhu (vo Veľkej Británii). Na Slovensku má zastúpenie  v Prešove pod vedením Veroniky Haborákovej. Je možný aj osobný odber konkrétne v Prešove a v Bratislave. Ak chcete výrobky objednávať z internetu, odporúčam si presurfovať rôzne blogy, kde uvidíte presnú farbu odtieňa a aj akú má výrobok kvalitu. Ja Vám prinášam recenziu na rúž číslo 62 bláznivá ružová (vibrant pink).

 
Už na prvý pohľad je to lákavá krikľavá ružová.
Po nanesení zistíte aká je jeho farba krémová a intenzívna.
Po pol hodine sa vpije do pier.
Po prvom jedle zostane na perách, avšak spraví malé hrudky.
Po pár hodinách zostáva stále rúž na perách.
Po chutnom obede sa zotrie len na vyťaženej časti pier, a to spodnej pere. (viď fotky)

 
Tento rúž hodnotím ako dlhotrvácny. Dajte si pozor nato, že všetkého čoho sa s perami dotknete bude ružové!

 
ruz
po aplikacii
po aplikacii2
po pol hodine
po raňajkách
po obede
 
 
Odvážite sa na takúto letnú bláznivú kreáciu, alebo zostávate pri klasických odtieňoch?

 

 

Barry M cosmetics.

 

Ahojte holky. Dnes som si pre vás prichystala článok o kozmetike Barry M (klikni)
Barry M je módne najviac farebná dekoratívna kozmetická značka! V Británii má prvenstvo ako štýlová dekoratívna kozmetická firma. S viac ako 400 odtieňmi farieb a širokým sortimentom výrobkov, si naši zákazníci môžu vytvoriť požadovaný vzhľad do najmenších detailov. Na výber sú rôzne odtiene farieb na každú náladu alebo outfit! Barry M nesmie chýbať v žiadnom kozmetickom kufríku. Napriek tomu, že naše výrobky sú vysoko kvalitné, moderno-zábavné, sú aj cenovo dostupné.
O tejto značke som veľa nevedela, ale musím povedať, že ma milo prekvapili. Poslali mi na vyskúšanie 4 výrobky. Rúž, lesk a dva práškové očné tiene. A pribalený bola aj kvalitná nálepka, ktorú pribalia do každej zásielky. Balíček mi prišiel po dvoch dňoch! Čo ma tiež prekvapilo,pretože ja som netrpezlivý človek a balíky mne vždy prídu po 1-2 týždňoch, alebo na pošte na mňa zabudnú...no ale k veci.
 
 
Rúž na pery:
 A teraz si viac rozoberieme rúž. Odtieň je ružovo-fialový 129 (LINK). Na prvý pohľad som sa zaľúbila do farby. Po vyskúšaný som zistila, že konzistencia je jemná, "krémová" a tak trochu "mastná". Trošku mi to pripomína rúž od YSL, ktorý mi príde ako krémový jemný rúž. A ja mám také veľmi rada, takže barry m má u mňa zato plus. Pigmentácia u tohto rúžu je veľmi dobrá. Farba na perách vyzerá veľmi krásne, jemná ružovkastá farba(viď obrázok nižšie). Rúž neobsahuje zbytočné trblietky. Ale pekne sa leskne na perách, takže lesk nie je potrebný. A na perách je veľmi príjemný. Je bez vône, čiže nemôže to nikomu prekážať. Výdrž je podľa mňa taká stredná. Niekoľko hodín vydrží, ale po jedle ani stopy po rúžu.Cena je 5,80€. 
Ja osobne som si rúž veľmi obľúbila a hodnotím 8/10 
 
 
Lesk na pery:
 Jahodový Milkshake 12 lesk na pery (LINK). Tak vám poviem, že ja lesky moc nemusím. Mala som zlé skúsenosti. Ale v poslednom čase sa mi zbierka leskov rozrástla, ale vyhovujú mi iba od elfu a tento od Barry M. Nehovorím to preto, že mi to zaslali, ale vážne je fajnový. Konzistencia nie je lepivá. Farba je svetlá ružová, čiže na perách je nenápadná a dodá krásny prirodzený lesk. Vôňu musím pochváliť. Vonia mi to ako po cukríkoch hah. Mne lesky dlho nevydržia, lebo sa moc hrám s perami, ale tak výdrž je priemerná:). Aplikátor je klasický, ako pri väčšine leskov(napr elf minty lip gloss). Cena 5,80€
Hodnotím 7/10.


Očné tiene:
Tiene nie sú v original obale, takže sa neľakajte. Dostala som odtieň svetlá brusnicová a červená (LINK). Ako môžte vidieť na hornej fotke, tak sú skvelo pigmentované!  Červená je matná a brusnicová s jemným shimmerom. Na spodnej fotke je líčenie s týmito dvoma tieňmi a so zlatou ceruzkou, ale je pekne vidieť aké sú pekné tie farby. Výdrž je celkom silná (od obeda do večera).  Cena 6,00€.
Hodnotím 10/10. Nemám čo vytknúť.
 
P.S. Určite to stojí za vyskúšanie, ak ste ešte nevyskúšali. 
Ja som veľmi milo prekvapená a hlavne spokojná :)

 

 
 

 


ÚvodÚvod

x

Je prázdny
pesia zona ocenenie produkty produkty produkty produkty produkty produkty netestované na zvieratách

Novinky emailom

Pripojte sa do nášho newselettera a buďte informovaní o novinkách a akciách.